Sova Retail’in Plastik El Sepetlerinin İncelenmesi

Alışveriş yaparken en büyük yardımcılardan birisi de plastik el sepeti ürünleridir. Bu sepetler bünyemizde, ister elde taşımalı isterseniz de yerde sürüklemeli farklı modellerde beğeninize sunulmaktadır. Klasik sepet tasarımlarından çok daha özgün, estetik ürün çeşitlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Klasik Plastik El Sepeti Modelleri

Bu ürün çeşitleri 2 farklı boyutta incelenebilir. Birisi 22 lt kapasiteli elde taşımalı sepetler, diğeri ise 28 lt kapasiteli elde taşıma sepetleridir. Her ikisinin de tutma sapları siyah renkte olmaktadır. Gövde renkleri ise başta kırmızı olmak üzere; mavi, yeşil, siyah veya turuncu olarak tercih edilebilir.

Bu ürün modellerinden 22 lt kapasiteli olan küçük plastik el sepeti modelleri 225 x 300 x 425 mm ebatlardadır. 28 lt kapasiteli sepetler ise 250 x 335 x 490 mm ebatlara sahiptir.

54 Lt ve 50 Lt Kapasiteli Tekerlekli Plastik El Sepeti Ürünleri

Oldukça geniş bir hacmi bulunan bu tekerlekli sepetler içerisinden öncelikle 54 lt olan tasarımlardan söz edilebilir. Bu ürünler, kaldırılabilen ve çekmeye yarayan, içe katlanabilir stilde açılı uzun bir tutma sapına sahiptir. Ebatları 425 x 350 x 500 mm olmaktadır.
50 lt kapasiteye sahip olan el sepetleri ise klasik bir sepet tasarımına göre çok daha estetik bir yapıya sahiptir.

Bu ürünlerin tutma aparatı dik bir açıda içe girebilen stilde bir tasarımdır. Diğer ürün çeşitlerine göre oldukça ergonomik bir tutma sapının bulunduğu söylenebilir. Bu saplarının maksimum uzunluğu ise 300 mm’dir. Kullanım kolaylığı bakımından en pratik ve konforlu mağaza aksesuarları arasında yer alır. Bu ürünler 450 x 400x 570 mm ebatlardadır. Ayrıca ön yükseklikleri 435 mm’dir. 
Bu iki ürünün başlıca renk çeşitleri de aynı şekilde kırmızı, mavi, yeşil, siyah ve turuncudur.

70 Lt ve 65 Lt Kapasiteli Plastik El Sepeti Tasarımları

Büyük alışveriş arabaları yerine tercih edilebilecek bu modeller, alçak yapıları ile yer kaplamamaktadır. Bu nedenle de daha keyifli uzun alışveriş deneyimleri elde edebilmeniz söz konusudur. Özellikle büyük mağaza ve marketlerde kullanımı son derece pratiktir. Tüketicinin çok daha rahat bir şekilde alışveriş yapabilmesi bu sepet tasarımları sayesinde mümkün kılınmaktadır. Çelik raf sistemleri bulunan yapı malzemeleri satan büyük mağazalar için en uygun sepet tasarımları oldukları söylenebilir.

Öncelikle 70 lt kapasiteye sahip olan ürün modellerinden kısaca söz edilecek olursa, bu tasarımlar tutma alanı ile beraber bütünlüklü bir yapıya sahiptir. Ön ile arka kısımları farklı yüksekliklerde olup, yüksek olan arka bölümüne tutma alanı yapılmıştır. Ön bölüm yüksekliği 400 mm olmaktadır. Genel ebatları ise 450 x 400x 570 mm’dir. Mavi, kırmızı, yeşil, turuncu ve siyah renklerde modelleri bulunur.

65 lt kapasitede olan plastik el sepeti modelleri ise ister tek renkli tasarımlar olarak isterseniz de iki renkli ürünler olarak elde edilebilir. Tek renkli olarak; yeşil, mavi ve kırmızı renklerde bulunmaktadır. Çift renkli olarak ise; gri – mavi, gri – yeşil, gri – kırmızı, gri – sarı ve gri – turuncdur. Ebatları 875 x 540 x 390 mm olup, ön yükseklikleri ise 435 mm olmaktadır. Tutma sapı uzunlukları ise 300 mm’dir.

Kontrol Ediliyor

Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Sivilce ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Sivilce ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce adı verilen istenmeyen cilt sorunları genel olarak kıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir