RaidCall Nasıl Kurulur? Ne İşe Yarar?

RaidCall Nasıl Kurulur? Ne İşe Yarar?

Her program her bilgisayarda tam şekilde çalışacak diye bir kaide olmadığını biliyoruz. Bunu eminim herkes kabul ediyordur. Bu şekilde teamspeak programının da çalışmadığı bilgisayarlar olacaktır. Bilgisayarında teamspeak çalıştıramayıp teamspeak alternatifi program arayanlar için yeni bir program tavsiyesinde bulunuyoruz. Bu programın adı RaidCall.

Nedir bu RaidCall? RaidCall Ne işe yarar?

RaidCall, benzer amaçlar için bir araya gelen kişilerin veya online oyun oynayan kişilerin birbirleriyle sesli bir şekilde anlık haberleşmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

RaidCall Düşük sistem gereksinimi özelliğiyle neredeyse tüm bilgisayar kullanıcıları için kullanılabilir durumdadır.
Gruplarda aynı anda 10.000 kişilik kapasiteyi kaldırdığını iddaa ediyor.
Dünyanın neredeyse her yerinde yüksek ses kalitesi ile iletişimi sağlıyor.
Ses kaydedici, anket, duyuru, etkinlik kaydı gibi birçok yardımcı araçları bulunmakta. Bu araçlar zamanı geldiğinde çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Dosya ve ekran görüntüsü paylaşarak daha da kullanışlı hale gelen bir programdır.
RaidCall kişiselleştirilebilir tema ve duygu simgeleri bulundurduğu için kendinize göre ayarlayabileceğiniz bir programdır. Son olarak moderasyon sistemi mevcut ve sosyal medya entegrasyonlarını da varlığı söylemeden geçmeyelim.

RaidCall kurulum hakkında bilgi sahibi değilseniz tüm kafanıza takılanları aşağıdan yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

RaidCall Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Açılan Ekranda English‘i Seçin ve OK‘a basın. Sonraki ekranda Next ile kurulumu başlatın. Son olarak Finish ile kurulumu tamamlayın. Açılan program sizden üye girişi yapmanızı veya üye olmanızı isteyecek. Eğer üye iseniz I already have a Raidcall account seçeneğini seçin ve giriş yapın. Eğer üyeliğiniz yoksa Creat a new Raidcall account seçeneğini seçin. Üyeliğinizi RaidCall‘ın resmi sitesinden oluşturup giriş yapabilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Bilgisayar ısı testi nasıl yapılır ve çözümleri nelerdir?

Bilgisayar ısı testi nasıl yapılır ve çözümleri nelerdir?

Bilgisayar ısı testi nasıl yapılır ve çözümleri nelerdir? Bilgisayarınız özellikle yaz aylarında çok ısınır ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir