Kiralık Villa

Villa kalkan‘a hoş geldiniz. Tatil ihtiyaçlarınız için en uygun seçenek biziz. Villalarımız, plaja ve diğer turistik yerlere kolay erişim sağlayan sakin bir mahallede yer almaktadır.

Villalarımız, parke zeminler ve modern mobilyalar ile iyi döşenmiş ve konforludur. Her villada iki yatak odası ve iki banyonun yanı sıra tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır.

Villalarımız tamamen klimalıdır ve kablolu TV ve Wi-Fi dahil olmak üzere evden uzakta bir evden bekleyeceğiniz tüm olanaklarla donatılmıştır. Konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu da mevcuttur.

Gelin bugün sevimli evlerimizden birinde kalın! Kiralık villa seçeneklerimizin tamamı müşterilerimizin isteklerine göre yapılmıştır. Kalkan’da villa kiralamak siz ve aileniz için harika bir seçenektir. İster bir tatil evi ister bölgeyi ziyaret ederken kalacak bir yer arıyor olun, tüm olanaklara sahip bir villa kiralayabilirsiniz. Villa kiralamanın maliyeti konum, sezon, büyüklük ve ev sahibi tarafından sağlanan olanaklar gibi birçok faktöre bağlıdır. Kiralık havuzlu villa kalkan‘da villa kiralama konusunda herhangi bir karar vermeden önce ne tür bir bütçeye sahip olduğunuzu anlamak önemlidir.

Kalkan Türkiye’de lüks villalar, denize sıfır villalar, tepedeki evler veya bireyler veya aileler tarafından kiralanabilen daireler gibi birçok villa türü mevcuttur. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak farklı boyutlar ve stiller arasından seçim yapabilirsiniz. Kiralama ücretleri, kiralamayı seçtiğiniz mülkün türüne bağlı olarak değişir.

Kontrol Ediliyor

Yerinde Ofis Halı Yıkama İşleminin Detayları

Ofisler çalışanların çok uzun zaman vakit geçirdiği alanlardır, bu nedenle ofis ortamları dizayn edilirken sıcak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir