Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağı çeşitleri hastalıkların çeşitlenmesi buna bağlı olarak ihtiyaçların artması sonucunda artmaktadır. Günümüz teknolojisi ile üretilen yataklar sayesinde uzun süren hastalıklar olduğunda bunun tedavisi evden yapılabilmektedir. Yaşanan tedavi sürecini maksimum konforla geçirmek isteyen kişiler hasta karyolası almayı tercih etmektedirler. Yatağın alınması sürecinde ise özellikleri mutlaka göz önünde tutulmalıdır. Bu konuda hasta yakınlarının en doğru kararı verebilmesi için uzmanlarımız destek vermektedirler. Bu şekilde alınacak yatakta hasta tüm ihtiyaçlarını kolayca gerçekleştirebilmektedirler. Hasta yatağı çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır. Her bir çeşidin kendi içinde de farklı versiyonları bulunmaktadır.

  • Motorlu
  • Otomatik
  • Katlanabilir
  • Şişme
  • Felçlilere uygun
  • Lazımlıklı

Hastane Yatağı Nasıl Alınır?

Hastane yatağı nasıl alınır incelemesini yapan kişiler çok sayıda üretici firma olduğunu görebilmektedirler. Bunun yanında yataklar medikal ürünler satışı yapılan merkezlerden de alınabilmektedir. Ayrıca günümüzde internet üzerinden online olarak da hasta karyolası satışı yapılmaktadır. Görüldüğü gibi yatağın alınması gerektiğinde çok sayıda seçenek arasından değerlendirme yapılabilmektedir.

Hastane yatağı olarak da adlandırılan bu yataklar artık sadece hastanelerde bulunmamaktadır. Tedavisi uzun sürecek hastaların tedavisinin evden yapılabilmesi için özel olarak yataklar üretilmektedir. Tasarımları özel olan yataklarla hastaların hastanede olmasına gerek kalmamaktadır. Yataklar alınmanın yanında gerekli durumlarda kiralanabilmektedir. Firma olarak belirli bir süre kullanım ihtiyacı olduğunda kiralama opsiyonunu da kullanabilmenizi sağlamaktayız.

Hastane Yatağı İmalatı

Hastane yatağı imalatı son teknolojiyle firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Mühendislerimizin yaptığı çalışmalarla ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. İmalatın her aşaması maksimum kontrolle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede maksimum kaliteye sahip karyola imalatı yapmaktayız. Ayrıca imalatını yaptığımız karyolaların garantisi bulunmaktadır. Böylece bir sorun yaşandığında gerekli onarım firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hastane yatağı üretimi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında anti bakteriyel olması öne çıkmaktadır. Anti bakteriyel ve ergonomik olan yataklarda uzun süreli yatılsa dahi ekstra sağlık sorunları yaşanmamaktadır. Hastanız yatağından hiç çıkmadan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmektedirler. Bunun yanında ürettiğimiz yatakların kolay kullanılması ile bakan kişi için de kolaylık sunulmaktadır. Hastane yatağı özellikleri nedir, fiyatları konusunda detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

yüzdeki tüyler nasıl azaltılır

Yüzdeki Tüyler Nasıl Azaltılır? Çözüm Yolları Neler?

Yüzdeki Tüyler Nasıl Azaltılır? Yüzdeki tüyler günümüzde sadece kadınların değil birçok erkeğin de genel problemlerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir