Gemlik’in En İyi Anaokulu Adayı Masallar Diyarı’nı Tanıyalım

Bursa’nın Gemlik ilçesinde yer alan ve 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermek amacıyla kurulmuş olan Masallar Diyarı, çocukların düşünme yeteneklerini geliştirmeyi ve onları değişen dünyaya uyum sağlayacak bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Anaokulu Gemlik Osmaniye’de yer almaktadır. Özellikle gelişen teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kabullenen Masal Diyarı, çocukların bu yenilikleri öğrenmesini ve kullanmasını sağlayan bir eğitim sistemine sahiptir. Her çocuğun farklı kişilikte olduğunun farkında olarak onların ilgi alanlarına yönelik birçok konuda eğitim vermektedirler.

Çocukları iyi bir şekilde gözlemeyerek onların ilgi alanlarına ve yatkınlıklarına en uygun eğitimi seçebiliyorlar. Gemlik’in en iyi anaokulu olarak karşımıza çıkan Masallar Diyarı, Gemlik kreşleri arasında yer almaktadır.

Özellikle de çocukların kendilerini ve çevrelerini tanımlarında yardımcı oluyorlar. Bu sayede de çocuklar araştırmacı bir ruha sahip olarak her şeyi merak edip her şeyi araştırmaya yönelerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyorlar.

Okul öncesi eğitim kurumları arasında yer alan anaokulu Gemlik Osmaniye’ de yer alan Masallar Diyarı, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara verdikleri eğitimlerin yanında onlara evrensel bilim temelli, sanatsal, spor ve kültürel etkinliklerle de kendilerini tamamlamalarını sağlıyorlar. Bu da onu Gemlik’in en iyi anaokulu yapıyor.

Gemlik’in En İyi Anaokulu Olan Masallar Diyarı’nı Tanıyalım

Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulan ve kurulduğu günden itibaren 3-6 yaş grubundaki çocukların gelişim düzeylerini göz önüne alır ve Masallar Diyarı, onlara özel bir eğitim sistemi hazırlar. Çocukların çağdaş ve güncel bir eğitim almasını sağlayan Masallar Diyarı, her çocuğun kişisel farklılıklarını göz önüne alarak bir eğitim modeli oluşturmaktadır.

Çocukların kendi kişisel alanlarına zarar vermeden onların istedikleri eğitimi almayı amaçlayan eğitim anlayışıyla her çocuğun kişisel zevklerini ön plana çıkarmaktadır. Aynı zamanda da çocukların iletişim becerilerini güçlendirmekte, yaratıcı olmalarını sağlamakta, sorgulayıcı bir yapıya ulaştırmakta, merak duygularını arttıran, çağdaş ve özgüvenli bir birey olmaları yönlerinde eğitimler vermektedir.

Özgün ve orijinal bir eğitim anlayışıyla yola çıkan Masallar dünyası, çocukların ikinci bir dili öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir. Özellikle de 3-6 yaş grubundaki çocukların bilinçlerinin kuvvetli olması ve her şeyi kolay öğrenebildiklerinin farkında olan bu kurum çocuklara bilim, sanat, spor ve kültürel eğitimlerinin yanında onlara ikinci bir dil öğrenmeleri adına eğitimler de vermektedirler.

Gemlik Masallar Diyarı’nda Verilen Eğitimler Nelerdir?

Gemlik kreşleri arasında yer alan, uzman kadrosuyla çocukların gelişimi için yola çıkan Masallar Diyarı, çocukların farklı eğitim programları ile tanışmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda verilen bu eğitimlere, anne ve babaları da dahil ederek çocuklarındaki gelişimleri fark etmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Çeşitli branşlarda verilen eğitimler sonucunda her çocuğun dikkatini çekmeye başaran bir kurumdur. Aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu bu farklıklar sayesinde çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Çünkü henüz çok küçük yaşlarda olan ve hemen hemen her bilgiyi öğrenebilen çocuklar, Masallar Diyarı sayesinde birçok farklı alanda bilgi sahibi olmakta ve yeteneklerini arttırmaktadır. Masallar Diyarı’nda verilen eğitimler ise şu şekildedir:

 • Robotik kodlama
 • Drama
 • Satranç
 • Piyano
 • Müzik
 • Yüzme
 • Yalın eğitim
 • Çift dil eğitimi
 • Tasarım atölyesi
 • Satranç
 • Binicilik

Kontrol Ediliyor

Evde Ateş Nasıl Düşürülür?

Evde Ateş Düşürme Yöntemleri? Ateş Nasıl Düşürülür?

EVDE ATEŞ DÜŞÜRME YÖNTEMLERİ? ATEŞ NASIL DÜŞÜRÜLÜR? Ateş, vücut sıcaklığındaki artıştır. Genellikle bir enfeksiyon belirtisidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir