Buhurdanlık Hangi Malzemeden Üretilmiş?

Buhurdanlık üretimi doğal ve saf malzemelerden gerçekleşir. İçerisinde herhangi bir kimyasal maddeli renklendiriciler yer almaz. Hepsi doğal renkli killerden, sudan ve ateşten oluşur. Bunun sonucunda doğanın tüm saflığını ve muhteşem güzelliğini içinizde hissedebilirsiniz. Buhurdanlık rengi de doğal toprak renginden meydana getirilmektedir. Buhurdanlık şifa, nazar ve kötü enerjilere karşı koruma özelliğine sahiptir.

Bu yüzden içinizde yer alan tüm negatif enerjiler tümüyle pozitife dönmüş olur. Buhurdanlık kullanmaya başlayan insanların hayatlarında her zaman olumlu olaylar yaşamaya başlar. Hastalıkları olduğu takdirde hemen şifa bulurlar. Aynı zamanda enerjiyi de yerine getirdiği için iş ortamında daha üretken şekilde çalışma içinde olurlar.

Buhurdanlık kullanma işlemini tüm kişiler kolay bir şekilde yapabilir. Herkes evinde ya da işyerinde buhurdanlığın çanak kısmına su ve güzel kokan konsantrasyonu artıran yağlar ekleyip mumluk bölümünde de küçük mumlar yakarak ortamın daha güzel ve ferah kokmasını sağlayabilir.

Mumları yakıldığı  andan itibaren aromatik yağların kokusu ve enerjisi etrafa daha taze ve doğal bir şekilde yayılmaya başlayacaktır. Ortamdaki kötü kokular yerini  doğal yağ kokularına bırakacak. Buhurdanlık özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 900 ve 1000 derece arasında fırınlanır .
  • Bütün buhurdanlıklar doğal ve saf maddelerin birleşmesiyle bir araya gelmiştir . Aynı zamanda hepsi el yapımı ürünlerdir.
  • Özel motifler ve çizimler ile tasarlanmıştır. Çizimlerin hepsi de elle çizilmiştir.
  • İki maddeden bir araya getirildiği için kullanımı da oldukça kolaydır . Rahatlıkla kullanılabilir .
  • 10 cm* 6 cm ölçülerinde üretilmiştir
  • Buhurdanlığı her yerde kullanabilmeniz mümkündür.

Kaliteli ve ucuz fiyatlı buhurdanlık arıyorsanız  , mitr internet sitesi tam size göre seçimlerinizi gönlünüzce dilediğiniz gibi ile yapabilirsiniz. Her iki türden ödeme yapabilirsiniz . Üstelik aldığınız buhurdanlıklar kısa sürede elinizde olur. Buhurdanlık kokuları sitemizde birçok çeşitte satılmaktadır. Her kişinin zevkine ve tercihine göre esans yağı bulabileceğinizden şüpheniz olmasın . Esans yağlarının hoş kokuları dışında aynı zamanda farklı rahatsızlıklar için olumlu etkileri de bulunur. Baş ağrısı, stres, mide, yorgunluk, sindirim vb. Bozukluklarına arometerapi olarak iyi gelmektedir.

Buhurdanlık Koku Çeşitleri: genelde çok sayıda koku çeşidi bulunur. Örneğin nane esansı, lavanta esansı, menekşe yağı, kişniş yağı, mistik kokular, aroma terapi yağları, yasemin yağı, gül yağı, çiçek özlü esans yağları vb…  Seramik buhurdanlık estetik olarak da birçok ortama uyum sağlar ve zarif bir görünüme sahiptir. Hem seramik hem beyaz renkte olması, özgün tasarımı bu ürünümüzü oldukça cazip bir hale getirmektedir.

Seramik Buhurdanlığın Özellikleri:
Beyaz seramik buhurdanlığın bazı özellikleri şunlardır:
Ebat olarak birçok yere sığabilecek kolay kullanıma sahiptir .
Dini, estetik, meditasyon, rahatlama vb. birden fazla kullanım alanına sahip  bazı kokuları buhurdanlık ile bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz
Aromaterapi yapmak için uygun bir üründür
Ofislerde, evlerde kullanım için idealdir
Yanıcı maddelerden seramik olması nedeniyle olumsuz etkilenmez.

Tütsülere, mumlara ve güzel aromatik kokulara meraklıysanız seramik buhurdanlık ürünümüzü deneyebilirsiniz .Buhurdanlık çeşitleri arasında son derece özgün ve dikkat çekici tasarımı ile öne çıkan Özel Tasarım Dekoratif El Yapımı Buhurdanlık harika bir kullanım özelliği yaratıyor.

Her  bir kısmı özenerek titizlikle tasarlanmış olan bu buhurdanlık sayesinde doğanın en güzel nimetlerinden biri olan uçucu yağları çok nazik bir şekilde kullanma olanağı bulanacaksınız. Özel tasarımıyla kendinizi yaşamda daha iyi bir konumlandırma imkânı vermeyi sağlayacak bu buhurdanlığın kullanımı da son derece kolaydır. Her bir koku belirli bir enerjiye hizmet eder ve uçucu yağ olarak kullanılır. O nedenle de kokuları küçümsememek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir